Jau legenda tapęs blaivus Vedinės kultūros festivalis Goloka party Joninės kiTaip šiais metais auga ir tampa Goloka party RASOS 2016.

Festivalis ilgėja ir dabar jūsų laukia trys romantiškos naktys su pilnom nuotykių dienomis.

Programoje paskaitos, dirbtuvės, joga, gongai, laikinos tatuiruotės, pažintys vienišiems, džiapa meditacijos pamokėlės, vaikų šalis su batutu, laužas, romantika, naktiniai meditacinės muzikos seansai, maudynės, koncertai, nauji draugai ir paparčio žiedas.

Festivalis sutiks jus ne tik pakeitęs pavadinimą, bet ir su atnaujinta programa. Goloka party renginiai populiarina senovės Vedų kultūrą. Rasos (Joninės) yra tradicinė lietuviška šventė, tačiau jos šaknys siekia vedinius laikus. Todėl renginio metu ieškosime sąsajų tarp šių kultūrų bei mokysimės pritaikyti senovės išmintį savo gyvenime. Festivalyje drauge pateksime į Vedų, baltiškosios ir šių laikų racionaliosios kultūrų sintezę, aptiksime ir įsisavinsime joms bendras amžinąsias vertybes.

Šis festivalis – tai keturias dienas ir tris naktis vyksiantis užburiantis ritualas, kuris sujungs mūsų širdis ir išlaisvins sielas. Visi kartu keliausime į stebuklingą šalį, kurioje dar geriau pažinsime save, augsime ir patirsime pačias nuostabiausias šios vasaros akimirkas.

Pirmąjį vakarą visi drauge pasinersime į magiškuosius Rasų ritualus, bandysime atrasti jų prasmę anapus formos, apvalysime savo sielas keturių gamtos stichijų energijose, dalyvausime apeiginiame šokyje, dainuodami baltiškas ir vedines sutartines išlaisvinsime savo prigimtį, pajusime tarpusavo bendrystę ir vienybę su būtimi. Trumpiausią Rasų naktį nušvies laužas ir šimtai plukdomų ugnelių, kurios nuskaidrins mums kelią paparčio žiedo link.

Antrąjį vakarą įdomias ir naudingas paskaitas, dirbtuves ir varžybas vainikuos bendra visų šventės dalyvių meditacinė eisena. Užlipę ant aukšto kalno, beveik pasiekę debesis, stebėsime autentiškus, šimtmečius atidžiai saugotus vediškus aukuro uždegimo ir grūdų aukojimo ritualus. Tokie aukurai, kūrenami žynių, ruseno visame pasaulyje nuo neatmenamų laikų. Mes sužinosime tikrąją šios mistinės veiklos prasmę. Kviečiame visus su savimi į festivalį atsivežti nedidelį, į delną telpantį akmenuką – iš jų bendrai padarysime aukavietę. Po ritualo visi parsinešime po vieną akmenėlį, gera lemiantį ženklą, namo.

Viso renginio metu kiekvienas iš mūsų bus įsitraukęs į mistinio papračio žiedo paieškas. Trečios dienos vakarą visi drauge atrasime šią mitinę gėlę, kartu atskleisdami slaptingiausią būties paslaptį. Kas tai per žiedas? Kur jis? Visa tai sužinosite tik sudalyvavę visose trijose festivalio dienose. Pažadame, šis atradimas su jumis liks amžinai!

Na, o ištikimiausi Goloka Rasų šalies lankytojai ketvirtąją dieną užfiksuos visas patirtis grupinės refleksijos metu.

Taip pat jūsų laukia įvairios dirbtuvės, baltiškos, vedinės ir šiuolaikinės muzikos koncertai, joga, gongai, sportinės rungtys aktyviesiems, laikinos chna tatuiruotės, pažintys vienišiems, Vedų vienuoliai, džiapa meditacijos pamokėlės, vaikų šalis su batutų miestu, laužas, romantika, naktiniai meditacinės muzikos seansai, maudynės, koncertai, nauji draugai ir, žinoma, stebuklingasis paparčio žiedas.

Kur: romantiškas gamtos kampelis Kelmės rajone.
Kada: birželio 23-26d.

Ieškai su kuo atvykti, prisijunk prie FB grupės

https://www.facebook.com/groups/1204179906288296/

Festivalis labdaringas, todėl nėra registracijos ar bilietų.
Įėjimas bus už savanorišką auką.

Reikia pasiimti: Jogos kilimėlį, didelę šypseną ir daug geros nuotaikos. Šiltas miegmaišis ir palapinė taip pat praverčia naktimis. Kiti reikalingi daikčiukai: dubenėlis, puodelis ir didysis šaukštas; maudymosi ir nardymo įranga;

Programa jau pildosi. Savo dalyvavimą patvirtino:

Muzikiniai-meditaciniai svečiai:
Ojasvi (Kroatija)

Vaiyasaki (Jungtinė Karalystė)

Navadvipa (Karalienės Kunti maldos)

Edgaras Lubys

Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičie

Lektoriai, treneriai:
Darius Ražauskas
Sankirtan das
Egidijus Gubinas
Vijolė Mieleškienė
Lila Pavani
Asta Keturkienė
Vytautas Keturka

Ieškai nuotykių ir naujų draugų?
Tu gali tapti šio festivalio dalimi ir prisijungti prie linksmosios savanorių komandos.

SAVANORIŲ registracija spausti ČIA

Dalinkis