Kelmės rajonas

Goloka party 2018


Tai užburiantis trijų dienų ir dviejų naktų ritualas, kuris sujungs mūsų širdis ir išlaisvins sielas. Festivalio tema - stebuklingi, išminties kupini pasakojimai (skr. lilos) iš senovės šventraščių - Vedų. Pasinėrę į šiuos pasakojimus, visi kartu keliausime į stebuklingą šalį, kurioje geriau pažinsime save, augsime ir patirsime pačias nuostabiausias vasaros akimirkas.

Joga, meditacija, mantros, ajurveda, paskaitos, Vedų tradicijos, vaikų šalis, laikinos chna tatuiruotės, vegetariškas ir veganiškas maistas, kūrybinės dirbtuvės, socialiniai žaidimai ir dar daugiau!

Goloka party 2017 akimirkos:Vidinė kelionė


Šiame festivalyje jūs ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir sąmoningai išgyvensite vidinius virsmus. Norėdami susiliesti su tikrąja Golokos patirtimi, kruopščiai susipažinkite su kiekvienos dienos ritualais:Penktadienis, liepos 6 d.

Ši šventė – tai magiški vartai į kitą realybę. Kiekviena festivalio diena pasitiks su stebuklingais tūkstantmečiais pasakojimais iš Vedų raštų. Jie dovanos vis naujus vidinius turtus. Šios istorijos tokios slaptingos, kad apie jas galėsime papasakoti tik jums atvykus į renginį. Ir kasdien tik po vieną.

Pirmąją dieną atskleisime istoriją (skr. lilą), kurios pamokos suteiks mums dvasinius sparnus. Nuo šios akimirkos gyvenimo kelionėje keliausime visiškai kitaip...

Harmonijos meistrai, jogai ir įkvepiantys vienuoliai savo paskaitomis nuo pat ankstyvo ryto žadins mūsų pokyčių troškulį.

O kai ims leistis saulė, stebuklingu muzikos keliu drauge keliausime į Goloką - vidinės rimties karalystę.

Šeštadienis, liepos 7 d.

Antrąją festivalio dieną susikausime su trimis vidiniais demonais. Jie tokie nuožmūs, kad net jų vardus tarti nedrąsu - atskleisime juos tik atėjus laikui. Neišsigąskite: susikibę rankomis, padedant Visatai tikrai juos įveiksime. Tik atsikratę šių vidinių priešų pajusime, kaip mūsų dvasios sparnai ima plasnoti visa galybe.

Kai diena pamažu užleis vietą nakčiai, visi susibursime prie muzikinio aukuro ir galutinai išskaistinsime savo širdis. Išminčiai ir tiesios regėtojai pranašauja, kad šis vakaras bus pats svarbiausias mūsų gyvenime...

Sekmadienis, liepos 8 d.

Išmokę tris svarbias pamokas ir nukovę tris baugius demonus būsime pasiruošę išgirsti trečiosios dienos istoriją (skr. lilą). Šis pasakojimas - tai paslapčių paslaptis, žinojimo karalius ir sielos švyturys. Kas gi nepasinaudotų galimybe jį išgirsti?!

0

Dienos

0

Atlikėjai

0

Lektorių

0

Įspūdžiai

Atlikėjai (bus papildyta)

Tirpdantys mūsų širdisJohn Doe

Sankarshan das Adhikari

JAV

Festivalio garbės svečias, Ievos Zasimauskaitės dvasinis mokytojas, pačių giliausių dainų autorius ir atlikėjas.

John Doe

Prithu prabhu

Vokietija

Šviesusis išminčius, Vedų ir krikščionybės sąsajų tyrinėtojas, dvasinės muzikos šamanas.

John Doe

Ananda Vardhana Svamis

Rusija

Šis keliaujantis mistikas vienuolis dvasinio transo būsenoje pasakoja ne šio pasaulio istorijas bei gieda subtilų kūną apvalančias mantras.

John Doe

Ieva Zasimauskaitė

LT

Žavi talentinga dainininkė, Eurovizijos dainų konkurso Lietuvoje laimėtoja. Ieva trykšta entuziazmu ir visada pavergia publikos širdis.

John Doe

Madhavananda prabhu

LT

Tai didžiausia festivalio sėkmė. Vedų žinovų, jogų, mistikų, babadžių ir sanjasių šlovinamas ir visuose trijuose pasauliuose žinomas giliosios jogos prasmės išmanytojas.

John Doe

Anantara das

LV

Anantara Das yra bhakti jogas, Vedų žinovas, ajurvedos gydytojas, lektorius, Dvarakos bendruomenės vadovas. Nėra žmogaus, kuris neištirptų nuo Anantaros spinduliuojančios meilės energijos.

John Doe

Voldemars Petersons Kupido

LT

Šis atlikėjas autorinėmis dainomis ir unikalia muzika perteikia gilius išgyvenimus ir brandžią gyvenimo patirtį.

John Doe

Natya Devi šokio teatras

LT

Šios teatro grupės šokiai išsiskiria ypatinga choreografija, o judesiai prikausto kiekvieną. Čia šokama visa savo esybe: kiekvienu antakio kilstelėjimu, akies mirktelėjimu...

John Doe

Ugis Kugis

LV

Energijos bomba, meditacinės muzikos ryklys, televizijo laidų vedėjas, labiausiai apsvaigęs blaivaus gyvenimo propaguotojas.

Lektoriai, dirbtuvės ir socialiniai žaidimai

Mūsų išminčiaiJohn Doe

Sankarshan das Adhikari

Festivalio garbės svečias. Kilęs iš JAV, nuo 1972 metų praktikuoja bhakti jogą. A. Č. Bhaktivedantos Svamio mokinys. Mokytojas savo kupinu meilės žvilgsniu sugeba pažvelgti į kiekvieno sielą ir dvasinės energijos kupinais žodžiais pripildyti ją ramybės. Vedų šventraščių žinovas, mistikas bhakti jogas, gebantis pažadinti meilės ir dvasingumo audrą klausytojų širdyje. Lektorius skaitys specialiai festivaliui paruoštas paskaitas (bus vertimas į lietuvių kalbą).

John Doe

Lila joga

Visą renginį apglėbs senovinė stebuklingų istorijų (skr. lilų) meditacija. Kiekvieną dieną bus atkleistos vis naujos tūkstančius metų pasakojamos istorijos, kurios stebuklingu būdu paveikia visus. Kiekviena istorija atneša savo pamokas.

John Doe

Egidijus Gubinas

Vedinės astrologijos mokyklos atstovas profesionalas, chiromantas. Paskaitose dalijasi savo patirtimi, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Lektorius skaitys paskaitą "Išmok gyventi harmonijoje su Visatos laiku", taip pat teiks astrologines konsultacijas.

John Doe

Asta Keturkienė

Klasikinės medicinos gydytoja bei ajurvedos specialistė, "Ajurvedos akademijos" lektorė, ajurvedinių masažų bei konsultacijų studijos "Satvika" įkūrėja, "Sveikatos rūmų" narė, "Gyvybės rato asociacijos" prezidentė. Lektorė skaitys šias paskaitas: "Proto ir kūno toksinai. Kaip juos atpažinti ir šalinti, o dar geriau - jų išvengti", "Grožis ajurvedos akimis". www.satvika.lt

John Doe

Praktinis užsiėmimas šeimoms "Pajausti vienas kitą"

Šiame praktiniame užsiėmime jūs sustiprinsite santykius, pajausite, kaip gera būti "čia ir dabar", vienam su kitu, išgyvensite bendros kūrybos džiaugsmą.

John Doe

Vytautas Keturka

Ajurvedinių masažų ir sveikos gyvensenos specialistas, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos "Satvika" įkūrėjas, "Sveikatos rūmų" narys. Dėl savo stebuklingų rankų prisilietimo žymus ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Norvegijoje, Airijoje, Baltarusijoje. Lektorius skaitys paskaitą: "Kaip išsaugoti meilę ir santuoką susitikus dviems šeimai neparuoštiems žmonėms?"

John Doe

Vaidas Arvasevičius

Save pristatau pirmiausia kaip trijų vaikų tėtį, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantį Vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. Studijuoju šiuolaikines psichologijos, pedagogikos teorijas bei amžių patikrintą senovės raštų Vedų filosofiją, psichologiją, pedagogiką. Esu sertifikuotas kūno psichoterapeutas. Esminė mintis – vaikų neįmanoma išauklėti, kad ir kaip mes juos, priimdami kaip „defektuotus“, norėtume (per)auklėti. Tai, kaip vaikas auga ir vystosi kaip asmenybė, ir yra mano pagrindinis studijų objektas ir uždavinys perduoti šias žinias kitiems. Savo paskaitose ir seminaruose dalindamasis žiniomis ir įžvalgomis siekiu atskleisti kartais net ir neįtikėtinus vaikų auginimo aspektus, kurie gali ir lengvai nustebinti, ir sukrėsti."

John Doe

Vedinė šventykla

Festivalio vietoje yra įsikūrusi autentiška vedinė šventykla. Renginio metu galėsite drąsiai ją aplankyti, sudalyvauti nuo ankstaus ryto vykstančioje meditacijoje ir išgirsti apie bhakti jogos mokslą.

John Doe

Astrologų konsultacijos

Festivalyje galėsite asmeniškai susitikti su vedine tradicija sekančiais astrologais, išgirsite jų paskaitas.

John Doe

Laikinos chna tatuiruotės

Menininkės Aistija ir Radhika pieš laikinas tatuiruotes su chna dažais. Turėsite žavią progą papuošti savo kūną stebuklingais ornamentais.

John Doe

Darius Ražauskas

Visoje Lietuvoje žinomas lektorius ir asmeninio efektyvumo treneris. Jo paskaitose, seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo šimtams žmonių rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams. Darius pasižymi šiltu ir įkvepiančiu pokyčiams bendravimu, kuris daugeliui ir tampa naujo kelio pradžia. Lektorius skaitys šias paskaitas: "Kaip pritraukti sėkmę?", "Kodėl meilė pasibaigia?"

John Doe

Asta Ivaškevičiūtė

Asta Ivaškevičiūtė beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau užlipusi išsvajotos karjeros laiptais suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti tikrosios laimės atrado reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmą. Lektorė skaitys paskaitą: "Tikra moteris - vyro svajonė ar rimtas išbandymas?"

John Doe

Meno terapija

Dailės terapeutė Justina padės pažvelgti į savo pasąmonę, atgaivins jūsų sielą ir padovanos daug teigiamų emocijų meno terapijos užsiėmimuose.

John Doe

Vaikų šalis

Renginyje rasite vaikų šalį su batutais, kurioje, pažadame, gims gražiausi jūsų vaikų prisiminimai! Taip pat laukia linksmojo boružiuko lenktynės ir kitos pramogos.

John Doe

Sandra Blaževičienė

Gongų terapija

Bhakti jogė, garso terapeutė, vedanti atpalaiduojančią garso meditaciją su skambančiais Tibeto dubenėliais, gongu ir kitais senoviniais muzikos instrumentais. Atlieka ir individualius masažus su Tibeto dubenėliais.

John Doe

Simas Grabauskas

Sankirtan das

Žurnalistas, lektorius, bhakti jogas, vienuolis, vienas iš projekto "Balarama.lt" pradininkų, "Vedų akademijos" vadovas. Savo paskaitomis, nuoširdumu, charizma ir šiltu dėmesiu gyvenimo transformacijoms įkvepia daugybę žmonių. Lektorius atskleis Vedų kultūros egzistavimo ir paplitimo pasaulyje įrodymus.

John Doe

Vaikunthanatha prabhu

Vedų šventraščių žinovas, dvasininkas žynys, rodos, turintis atsakymus į visus klausimus. Paskaitose dera gilus Vedų tiesų išmanymas ir nuoširdus noras rasti raktą į žmonių širdis bei jiems padėti.

John Doe

Menų kambarys

Kūrybos studija "Menų kambarys" pažada pradžiuginti įvairiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis, kuriose išmoksite pasigaminti sapnų gaudyklę, medalionus bei apyrankes. Išgirsite apie mandalų kūrimo paslaptis, jų gydomąsias galias, galėsite susikurti savo asmeninę mandalą.

Bendroji programa

Atvykimas į festivalį - liepos 5 d. (rekomenduojama). Programos pradžia liepos 6 d., nuo 4:30 ryto!!!

Informacija


Kaip rasti?

Festivalis vyks Kražių seniūnijoje, Kiaunariškių kaime.

Iš Kelmės autob. stoties kursuos autobusai (išskyrus šeštadienį ir sekmadienį): KELMĖ - KRAŽIAI (per Būtkiškę) 6:50, 11:20, 17:10. KELMĖ - PAŠILĖ 13:20 (išlipti pravažiavus Būtkiškę).

Atidaryti žemėlapį

  Jei rasti nepavyksta, naudokite "Google maps" arba prašykite aukštesnių jėgų pagalbos.

Svarbu!
 • Atsivežkite palapinę ir visas nakvynės gamtoje priemones.
 • Turėkite indus laužo košei. Festivalis draugiškas gamtai!
 • Labai atsiprašome, bet į festivalį negalima atsivežti šunų (voverės ir katės įleidžiamos). Tai yra griežtas teritorijos savininkų reikalavimas.
 • Nepamirškite išeiginės šypsenos.
 • Tėveliai, atsivežkite vaikų paišymo programoms rūbus, kurių negaila sutepti.
 • Maitinimas
 • Festivalyje bus maitinama šiltu, nebrangiu ir skaniu vegetarišku bei veganišku maistu.


 • Dalyvavimas festivalyje už paaukojimus.

  Paaukoti galite renginio metu arba įsigiję išankstinį bilietą.

  Visi, paaukoję kilniam tikslui, gaus šventinių dovanų:

 • Paaukoję 20-30 eurų, dovanų gausite vedinę knygutę ir Dariaus Ražausko paskaitų CD (jų yra tik 200 vienetų).
 • Paaukoję 30 ir daugiau eurų, dovanų gausite vertingą vedinę knygą ir Dariaus Ražausko paskaitų CD (jų yra tik 200 vienetų).
 • Visas festivalio pelnas bus skirtas Vedų akademijos Kaune remonto darbams. Geram tikslui nepagailėkite - taip mes drauge nuveiksime ilgalaikius ir gražius darbus! Rekomenduojama auka yra 20 eurų - tokia suma padėtų padengti festivalio išlaidas ir surinkti lėšų kilniam tikslui. Tačiau visos aukos yra savanoriškos, todėl kviečiame festivalį paremtif pagal savo galimybes ir norus, daugiau ar mažiau.


Atsiliepimai

Atsiliepimai iš 2016 metų renginio

Mano gyvenime buvo du patys nuostabiausi įvykiai - tai "Goloka Naujieji metai kiTaip" ir "Goloka Joninės"!!!
Liepa
Atvykdamas į šį renginį nieko nesitikėjau, bet tai, ką čia radau, mane sužavėjo! Aš nemaniau, kad Lietuvoje yra tiek daug šviesių žmonių. Tokia nepaprasta atmosfera pati iš savęs keičia sielą. :)
Donatas
Esame be galo dėkingi organizatoriams, tokių šviesių renginių reikia daugiau. Ne tik nuostabiai praleidome laiką, bet ir gavome tiek daug vertingų žinių ir įkvėpimo tobulėti!
Aistė ir Adomas

Rėmėjai