Birželio 23 - 25 d. Kelmės rajonas

Goloka party Rasos 2017


Tai užburiantis trijų dienų ir dviejų naktų ritualas, kuris sujungs mūsų širdis ir išlaisvins sielas. Viso festivalio metu vyks orientacinis - socialinis/ dvasinis žaidimas, kurio metu ieškosime paparčio žiedo. Visi kartu keliausime į stebuklingą šalį, ten dar geriau pažinsime save, augsime ir patirsime pačias nuostabiausias vasaros akimirkas.

Joga, meditacija, mantros, ajurveda, paskaitos, baltiškų ir Vedų tradicijų sąsajos, vaikų šalis, laikinosios chna tatuiruotės, vegetariškas ir veganiškas maistas, kūrybinės dirbtuvės, socialiniai žaidimai ir dar daugiau!

Goloka party Rasos 2016 akimirkos:Vidinė kelionė


Šis festivalis – tai ne tik smagiai praleistas laikas, bet ir sąmoningai išgyventas vidinis virsmas. Norėdamas susiliesti su tikrąja Rasų patirtimi, kruopščiai susipažink su kiekvienos dienos ritualu:Penktadienis, birželio 23 d.

Tradiciškai Rasos yra švenčiamos kelias dienas. Ši šventė – tai labai svarbus visatos ritmo virsmas, nes skirtingų laiko etapų sandūroje prasiveria magiški vartai į dvasinę realybę. Į festivalio erdvę tavo kūnas tikrai pateks pro šiuos stebuklingus vartus. Bet tik nuo tavęs priklausys, kur nukeliaus tavo dvasia.

Visatos mokykloje siela tol sukasi gimimo ir mirties rate, kol išmoksta visiškai tyrai ir nemotyvuotai mylėti. Baltų ir Vedų tradicijose šventės yra labai svarbūs šios kelionės akcentai. Šventinis ritualas padeda žmogui kaip niekad artimai patirti sąlytį su amžinąja dvasine prigimtimi. Šiai patirčiai reikalinga visų dalyvaujančių bendrystė. Todėl anapus vartų palik visus rūpesčius, išankstinius nusistatymus, bereikalingas abejones ir visa, kas tave laiko. Atiduok visą save renginio energijoms.

„Būtimi“, „Visuma“, „Dievu“ ir kitais milijonais vardų vadinama egzistencijos siela yra visa ko šaltinis: oras, vanduo, ugnis, žemė ir mes patys esame kilę iš Jo. Šiandien supinsime šiuos elementus į gražų vainikėlį, papuošime juo žvakutes ir plukdysime vandeniu. Šiuo ritualu kiekvienas galėsime išreikšti dėkingumą Jam, Kūrėjui.

Saulę palydėsime fone skambant lietuviškoms ir vedinėms sutartinėms. Ir kaupsimės, lauksime svarbiausio momento – vidurnakčio. Būtent čia susiduria laiko ciklai, būtent šią stebuklingą akimirką mes į Visatą paleisime grupinę ir asmeniškas intencijas.

Šeštadienis, birželio 24 d.

Antrąjį vakarą įdomias ir naudingas paskaitas bei dirbtuves vainikuos bendra visų šventės dalyvių meditacinė eisena. Užlipę ant aukšto kalno, beveik pasiekę debesis, dalyvausime autentiškame, šimtmečius atidžiai saugotame, vediškame aukuro uždegimo ir grūdų aukojimo rituale. Bus užkurti net 64 aukojimo laužai. Tokie aukurai, kūrenami žynių, ruseno visame pasaulyje dar nuo neatmenamų laikų. Mes sužinosime tikrąją šios mistinės veiklos prasmę.

Po ritualo visi parsinešime po gera lemiantį, mus saugantį amuletą. Šis ritualas apvalys mūsų sąmonę ir paruoš širdis vakarinei mantra meditacijai. Sulig kiekviena diena mantra meditacija mus įves į vis aukštesnį meditacijos būvį ir leis betarpiškai pajusti savo prigimtį, persmelktą amžinybės, žinojimo ir palaimos.

Sekmadienis, 25 d.

Atliekant ritualą yra svarbu tinkamas nusiteikimas ir pasiruošimas, pats virsmas ir išėjimas iš proceso. Todėl trečioji festivalio diena bus skirta patirties užfiksavimui, padėkos išreiškimui ir pasiruošimui grįžti į gyvenimą su naujuoju „Aš“.

0

Dienos

0

Atlikėjai

0

Lektorių

0

Įspūdžiai

Atlikėjai

Tirpdantys mūsų širdisJohn Doe

Sundar Nitay

UK

Tarptautinį pripažinimą pelnęs atlikėjas, sceną paverčiantis jogos arena. Muzikantas per muzikinę mantrų meditaciją – kirtaną – nukels mus į kitus visatos išmatavimus...

John Doe

Debesų piemenys

LT

Kviečiam Jus į paslaptingą kelionę, po Jūsų vidinį Pasaulį. Sparnus atstos nuostabūs tibeto dubenų, Gongų, Šamano būgno, Didgeridoo ir kitų muzikos instrumentų garsai.

John Doe

Lakšmi Lingailė

LT

Klausytojų širdis nukariavusi atlikėja savo hipnotizuojančiu balsu nuaudžia mistinį skraidantį kilimą, kuris visus klausytojus nuskraidina į dvasinį pasaulį.

John Doe

Skaidra

Lietuva

Tradicinę baltiškąją ir moderniąją muziką apjungianti atlikėja, kaip gyvas vanduo atgaivins ir įtrauks į stebuklingą paparčio žiedo pasaulį.

John Doe

Edgaras Lubys

Lietuva

Šis atlikėjas autorinėmis dainomis ir unikalia muzika paperka klausytojų širdis. Savo kūryba perteikia gilius išgyvenimus ir brandžią gyvenimo patirtį.

John Doe

Voldemars Petersons Kupido

Lietuva

Tv projektų, tokių kaip Dangus 2, Lietuvos Balsas, Chorų Karai ir Mes Vieno Kraujo dalyvis, autorinių dainų kūrėjas bei atlikėjas. Domisi ezoteriniais ir mistiniais dalykais, taip pat rytų filosofija ir tai kažkiek atsispindi jo dainose.

John Doe

Ieva Zasimauskaitė Kiltinavičienė

Lietuva

Žavi, talentinga dainininkė, Eurovizijos dainų konkurso Lietuvoje ketvirtos vietos laimėtoja. Ieva trykšta entuziazmu ir visada pavergia publikos širdis.

John Doe

Ugis Kugis

Latvija

Visuomeninis veikėjas, televizijo laidų vedėjas ir pats energingiausias pasaulyje atlikėjas, bhakti jogas ir visuomenės gerovės puoselėtojas.

John Doe

Radžjašri Rameš Akademija

Lietuva

2005 metais Radžjašri Rameš įsteigė savo „Scenos meno ir šokio teatro akademijos“ filialą Lietuvoje. Čia gali mokytis visi besidomintys klasikiniais Indijos šokiais.

Lektoriai, dirbtuvės ir socialiniai žaidimai

Mūsų išminčiaiJohn Doe

Madhavananda prabhu

Super charizmatiška asmenybė, Rasos 2017 festialio garbės svečias. Kilęs iš JAV, nuo 1993 gyvena Indijoje. Vedų šventraščių žinovas, mistikas bhakti jogas, gebantis pažadinti meilės ir dvasingumo audrą klausytojų širdyje. Lektorius skaitys specialiai festivaliui paruoštą paskaitą intriguojančiu pavadinimu "Meilė" (bus vertimas į Lietuvių kalbą).

John Doe

Bhakti Svarūpa Čaitanya Svami

Lietuvių kilmės bhakti jogos vienuolis, Ajurvvedos akademijos steigėjas, festivalio garbės svečias. Lektorius pasidalins mistinio gyvenimo patirtimi paskaitoje: "Kodėl aš pasirinkau vienuolio kelią? Ar šis kelias vingiuotas, ar rožėmis klotas?"

John Doe

Paparčio žiedas

Visą renginį apglėbs unikalus orientacinis/ socialinis/ savęs pažinimo žaidimas. Festivalis kviečia visus sudalyvauti šiame iššūkyje, kuris padės jums daugiau sužinoti apie vedinę kultūrą, pažinti žmogaus vidinio augimo etapus, atsikratyti pasąmonėje esančių negatyvių blokų ir patirti dieviškumą.

John Doe

Egidijus Gubinas

Vedų astrologijos mokyklos atstovas, profesionalus astrologas, chiromantas. Paskaitose dalijasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Lektorius skatys paskaitą "Išmok gyventi harmonijoje su Visatos laiku" ir teiks astrologines konsultacijas.

John Doe

Asta Keturkienė

Klasikinės medicinos gydytoja bei ajurvedos specialistė, Ajurvedos Akademijos lektorė, ajurvedinių masažų bei konsultacijų studijos "Satvika" įkūrėja, Sveikatos rūmų narė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė. Lektorė skaitys šias paskaitas: "Proto ir kūno toksinai. Kaip juos atpažinti ir šalinti, o dar geriau jų išvengti", "Grožis Ajurvedos akimis". www.satvika.lt

John Doe

Praktinis užsiėmimas šeimoms "Pajausti vienas kitą"

Šiame praktiniame užsiėmime Jūs sustiprinsite santykius, pajausite, kaip gera būti "čia ir dabar" vienam su kitu bei išgyvensite bendros kūrybos džiaugsmą.

John Doe

Vytautas Keturka

Ajurvedos masažuotojas, sveikos gyvensenos specialistas, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos "Satvika įkūrėjas", Sveikatos rūmų narys. Savo stebuklingų rankų masažu žymus ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Norvegijoje, Airijoje, Baltarusijoje. Lektorius skaitys paskaitą: "Kaip išsaugoti meilę ir santuoką susitikus dviems šeimai neparuoštiems žmonėms?"

John Doe

Vedinė šventykla

Festivalio vietoje yra įsikūrusi autenšiška vedinė šventykla. Renginio metu galėsite drąsiai ją aplankyti, sudalyvauti nuo ankstyvaus ryto vykstančioje meditacijoje ir išgirsti apie bhakti jogos mokslą.

John Doe

Sigita Kriaučiūnienė

Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė skatys šias paskaitas: "Kaip susigrąžinti regėjimą natūraliais būdais?", "Kaip pakeisti savo vyrą?", "Kaip per 7 dienas susigrąžinti gerą savijautą?".

John Doe

Astrologų konsultacijos

Festivalyje galėsite asmeniškai susitikti su vedų astrologais, išgirsite jų paskaitas.

John Doe

Laikinos Chna tatoo

Menininkės Aistija ir Radhika pieš laikinas tatuiruotes su chna dažais. Savo kūną papuoškite stebuklingais ornamentais.

John Doe

Darius Ražauskas

Žinomas lektorius ir asmeninio efektyvumo treneris Lietuvoje. Jo paskaitose ir seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo šimtams žmonių rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams. Darius pasižymi šiltu ir įkvepiančiu pokyčiams bendravimu, kuris daugeliui ir tampa naujo kelio pradžia. Lektorius skaitys šias paskaitas: "Kaip pritraukti sėkmę?", "Kodėl meilė pasibaigia?".

John Doe

Asta Ivaškevičiūtė

Asta Ivaškevičiūtė beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Lektorė skaitys paskaitą: "Tikra moteris - vyro svajonė ar rimtas išbandymas?".

John Doe

Aleksandras Žarskus

Žymus rašytojas, lektorius. Dirba Kauno tautinės kultūros centre. Skaito paskaitas tautine, kultūrine, religine, psichologine bei dorovine tematika.

John Doe

Meno terapija

Dailės terapeutė Justina padės pažvelgti į savo pasamonę, atgaivins jūsų sielą ir padovanos daug teigiamų emocijų dailės terapijos užsiėmimuose.

John Doe

Juozas Dapšauskas

Sveikatingumo metų iniciatorius, iniciatyvinės grupės, rinkusios parašus keisti Alkoholio kontrolės įstatymą, "Už blaivią" koordinatorius, daugybės straipsnių autorius. Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys. Knygos "Sveikata, kuri mus saugo" autorius. Lektorius skaitys paskaitą „Kritinis mąstymas ir tikroji laisvė – kelias į laimę, sveikatą ir sėkmę“.

John Doe

Vaikų šalis

Renginyje rasite vaikų šalį su batutais, kuri žada gražiausius vaikystės prisiminimus jūsų atžaloms! Taip pat boružiuko lėnktynės ir kitos pramogos jūsų mažiesiems.

John Doe

Lina Micienė

Lila Pavani devi dasi

Bhakti jogė, hatha jogos mokytoja (tempimo, atsipalaidavimo, apšilimo, kvėpavimo pratimai), garso terapeutė, vedanti atpalaiduojančią garso meditaciją su skambančiais Tibeto dubenėliais, gongu ir kt. senoviniais muzikos instrumentais. Atlieka ir individualius masažus su Tibeto dubenėliais.

John Doe

Simas Grabauskas

Sankirtan das

Žurnalistas, lektorius, bhakti jogas, vienuolis, projekto Balarama.lt pradininkas, Vedų akademijos vadovas. Savo paskaitomis, nuoširdumu, charizma ir šiltu dėmesiu įkvepia daugybę žmonių gyvenimo transformacijoms. Lektorius atskleis vedų kultūros egzistavimo ir paplitimo pasaulyje įrodymus.

John Doe

Vaikunthanatha prabhu

Vedų šventraščių žinovas, dvasininkas žinys, rodos, turintis atsakymus į visus klausimus. Paskaitose dera gilus Vedų tiesų išmanymas ir nuoširdus noras rasti raktą į žmonių širdis bei jiems padėti.

John Doe

Menų kambarys

Kūrybos studija "Menų kambarys" pažada pradžiuginti įvairiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis, kuriose išmoksite pasigaminti sapnų gaudyklę, medalionus bei apyrankes. Išgirsite apie mandalų kūrimo paslaptis, jų gydomąsias galias, galėsite susikurti savo asmeninę mandalą.

John Doe

Vibhu Čaitanya prabhu

Muzikantas, ekologiškos dvasinės bendruomenės narys, bhakti jogas, charizmatiška siela.

Bendroji programa

Detali programa renginio vietoje

Informacija


Kaip rasti?

Festivalis vyks Kražių seniūnijoje, Kiaunariškių kaime.

Iš Kelmės autob. stoties kursuos autobusai: (išskyrus šešt. ir sekm.) KELMĖ - KRAŽIAI (per Būtkiškę) 6:50, 11:20, 17:10. KELMĖ - PAŠILĖ 13:20 (Išlipti pravažiavus Būtkiškę).

Atidaryti žemėlapį

  Jei rasti nepavyksta- naudokite Google maps arba prašykite aukštesnių jėgų pagalbos.

Svarbu!
 • Atsivežkite palapinę ir visas nakvynės gamtoje priemones
 • Turėkite indus laužo košei, nereikės naudoti vienkartinių lėkščių
 • Labai atsiprašome, bet į festivalį negalima atsivežti šunų (voverės ir katės įleidžiamos).
 • Nepamirškite išeiginės šypsenos
 • Maitinimas
 • Festivalyje bus maitinimas šiltu, nebrangiu ir skaniu vegetarišku bei veganišku maistu

 • Dalyvavimas festivalyje už paaukojimus

  Visi paaukoję kilniam tikslui gaus šventinių dovanų:

 • Paaukoję nuo 20 EUR iki 30 EUR dovanų gausite vedinę knygutę ir Dariaus Ražausko paskaitų kompaktą (kompaktų yra tik 200).
 • Paaukoję nuo 30 EUR dovanų gausite vertingą vedinę knygą ir Dariaus Ražausko paskaitų kompaktą (kompaktų yra tik 200).
 • Visas festivalio pelnas bus skirtas vediniams moterų senatvės namams Kaune įrengti. Geram tikslui nepagailėkite - taip mes drauge nuveiksime ilgalaikius ir gražius darbus! (Tam, kad padengti festivalio išlaidas ir surinkti lėšų kilniam tikslui, rekomenduojame aukoti nuo 20 Eur, bet auka yra savanoriška, tad jos dydi nuspręskite patys)


Atsiliepimai

Atsiliepimai iš 2016 metų renginio

Mano gyvenime buvo du patys nuostabiausi įvykiai - tai "Goloka Naujieji metai kiTaip" ir "Goloka Joninės"!!!
Liepa
Atvykdamas į šį renginį nieko nesitikėjau, bet tai, ką čia radau, mane sužavėjo! Aš nemaniau, kad Lietuvoje yra tiek daug šviesių žmonių. Tokia nepaprasta atmosfera pati iš savęs keičia sielą. :)
Donatas
Esame be galo dėkingi organizatoriams, tokių šviesių renginių reikia daugiau. Ne tik nuostabiai praleidome laiką, bet ir gavome tiek daug vertingų žinių ir įkvėpimo tobulėti!
Aistė ir Adomas

Rėmėjai