Birželio 23 - 25 d. Kelmės rajonas

Goloka party Rasos 2017


Tai tris dienas ir dvi naktis vyksiantis užburiantis ritualas, kuris sujungs mūsų širdis ir išlaisvins sielas. Visi kartu keliausime į stebuklingą šalį, kurioje dar geriau pažinsime save, augsime ir patirsime pačias nuostabiausias šios vasaros akimirkas.

Joga, meditacija, mantros, ajurveda, paskaitos, baltiškosios ir Vedų tradicijos sąsajos, vaikų šalis, laikinosios chna tatuiruotės, vegetarinis maistas, kūrybinės dirbtuvės, socialiniai žaidimai ir dar daugiau!

Goloka party Rasos 2016 akimirkos:


Vidinė kelionė
Šis festivalis – tai ne tik smagiai praleistas laikas, bet ir sąmoningai išgyventas vidinis virsmas. Norėdamas susiliesti su tikrąja Rasų patirtimi, kruopščiai susipažink su kiekvienos dienos ritualu:
Penktadienis, birželio 23 d.

Tradiciškai Rasos yra švenčiamos kelias dienas. Ši šventė – tai labai svarbus visatos ritmo virsmas, nes skirtingų laiko etapų sandūroje prasiveria magiškieji vartai į dvasinę realybę. Į festivalio erdvę tavo kūnas tikrai pateks pro šiuos stebuklingus vartus. Bet tik nuo tavęs priklausys, kur nukeliaus tavo dvasia.
Visatos mokykloje siela tol sukasi gimimo ir mirties rate, kol išmoksta visiškai tyrai ir nemotyvuotai mylėti. Baltiškoje ir Vedų tradicijoje šventės yra labai svarbūs šios kelionės akcentai. Šventinis ritualas padeda žmogui kaip niekad artimai patirti sąlytį su amžinąja dvasine prigimtimi. Šiai patirčiai reikalinga visų dalyvaujančių bendrystė. Todėl anapus vartų palik visus rūpesčius, išankstinius nusistatymus, bereikalingas abejones ir visa, kas tave laiko. Atiduok visą save renginio energijoms.
„Būtimi“, „Visuma“, „Dievu“ ir kitais milijonais vardų vadinama visos egzistencijos siela yra visa ko šaltinis: oras, vanduo, ugnis, žemė ir mes patys esame kilę iš Jo. Šiandien supinsime šiuos elementus į gražų vainikėlį, papuošime juo žvakutes ir plukdysime vandeniu. Šiuo ritualu kiekvienas galėsime išreikšti dėkingumą Jam, Kūrėjui.
Saulę palydėsime fone skambant lietuviškoms ir vedinėms sutartinėms. Ir kaupsimės, lauksime svarbiausio momento – vidurnakčio. Būtent čia susiduria laiko ciklai, būtent šią stebuklingą akimirką mes į Visatą paleisime grupinę ir asmeniškas intencijas.

Šeštadienis, birželio 24 d.

Antrąjį vakarą įdomias ir naudingas paskaitas, dirbtuves ir varžybas vainikuos bendra visų šventės dalyvių meditacinė eisena. Užlipę ant aukšto kalno, beveik pasiekę debesis, dalyvausime autentiškame, šimtmečius atidžiai saugotame, vediškame aukuro uždegimo ir grūdų aukojimo rituale. Pirmą kartą Europoje bus užkurti net 64 aukojimo laužai. Tokie aukurai, kūrenami žynių, ruseno visame pasaulyje dar nuo neatmenamų laikų. Mes sužinosime tikrąją šios mistinės veiklos prasmę.
Kviečiame visus su savimi į festivalį atsivežti po nedidelį, į delną telpantį, akmenuką – iš jų bendrai padarysime aukavietę. Po ritualo visi namo parsinešime po vieną akmenėlį, gera lemiantį ženklą. Šis ritualas apvalys mūsų sąmonę ir paruoš širdis vakarinei mantra meditacijai. Sulig kiekviena diena mantra meditacija mus įves į vis aukštesnį meditacijos būvį ir leis betarpiškai pajusti savo prigimtį, persmelktą amžinybės, žinojimo ir palaimos.

Sekmadienis, 25 d.

Atliekant ritualą yra svarbu tinkamas nusiteikimas ir pasiruošimas, pats virsmas ir išėjimas iš proceso. Todėl trečioji festivalio diena bus skirta patirties užfiksavimui, padėkos išreiškimui ir pasiruošimui grįžti į gyvenimą su naujuoju „Aš“.

0

Dienos

0

Atlikėjai

0

Lektorių

0

Įspūdžiai

Atlikėjai

Tirpdantys mūsų širdisJohn Doe

Sundar Nitay

UK

Tarptautinį pripažinimą pelnęs atlikėjas, sceną paverčiantis jogos arena. Muzikantas į muzikinės meditacijos improvizacijas įtraukia visus žiūrovus.

John Doe

Mahatma

JAV

Garbės svečias, A.C. Bhaktivedhanta Svamio mokinys, jau penktą dešimtmetį praktikuoja bhakti jogą, groja meditacinę muziką ir skaito gyvenimo pokyčiam įkvėpiančias paskaitas.

John Doe

Lakšmi Lingailė

LT

Klausytojų širdis nukariavusi atlikėja savo hipnotizuojančiu balsu nuaudžia mistinį skraidantį kilimą, kuris visus klausytojus nuskraidina į dvasinį pasaulį.

John Doe

Skaidra

Lietuva

Tradicinę baltiškąją ir moderniąją muziką apjungianti atlikėja, kaip gyvas vanduo atgaivins ir įtrauks į stebuklingą paparčio žiedo pasaulį.

John Doe

Vytautė Pupšytė

Lietuva

Savęs atradimo ir dvasingumo keliu žengianti žinoma džiazo dainininkė. Atlikėja pristatys žaismingą vedinių mantrų ir dainų kompoziciją.

John Doe

Edgaras Lubys

Lietuva

Šis atlikėjas autorinėmis dainomis ir unikalia muzika paperka klausytojų širdis. Savo kūryba perteikia gilius išgyvenimus ir brandžią gyvenimo patirtį.

John Doe

Ieva Zasimauskaitė Kiltinavičienė

Lietuva

Žavi, talentinga dainininkė, Eurovizijos dainų konkurso Lietuvoje ketvirtos vietos laimėtoja. Ieva trykšta entuziazmu ir visada pavergia publikos širdis.

John Doe

Radžjašri Rameš Akademija

Lietuva

2005 metais Radžjašri Rameš įsteigė savo „Scenos meno ir šokio teatro akademijos“ filialą Lietuvoje. Čia gali mokytis visi besidomintys klasikiniais Indijos šokiais.

John Doe

Voldemars Petersons Kupido

Lietuva

Tv projektų, tokių kaip Dangus 2, Lietuvos Balsas, Chorų Karai ir Mes Vieno Kraujo dalyvis, autorinių dainų kūrėjas bei atlikėjas. Domisi ezoteriniais ir mistiniais dalykais, taip pat rytų filosofija ir tai kažkiek atsispindi jo dainose.

Lektoriai

Mūsų išminčiaiJohn Doe

Egidijus Gubinas

Vedų astrologijos mokyklos atstovas, profesionalus astrologas, chiromantas. Paskaitose dalijasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Jo skleidžiamos žinios ir entuziazmas įkvepia siekti pokyčių asmeniniame gyvenime.

John Doe

Asta Keturkienė

Klasikinės medicinos gydytoja bei ajurvedos specialistė, Ajurvedos Akademijos lektorė, ajurvedinių masažų bei konsultacijų studijos "Satvika" įkūrėja, Sveikatos rūmų narė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, skaitanti paskaitas daugelyje Lietuvos miestų bei JAV, Norvegijoje, Airijoje, Baltarusijoje. www.satvika.lt

John Doe

Vytautas Keturka

Ajurvedos masažuotojas, sveikos gyvensenos specialistas, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos "Satvika įkūrėjas", Sveikatos rūmų narys. Savo stebuklingų rankų masažu žymus ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Norvegijoje, Airijoje, Baltarusijoje.

John Doe

Eglė Giedrienė

Shyama Gauri devi dasi

Lietuvoje ir kitose šalyse žinoma Vedų astrologė, psichologė, asmeninio efektyvumo trenerė, lyderystės ir harmoningos asmenybės konsultantė, bhakti jogė, Reiki meistrė ir mokytoja pagal natūralaus gydymo sistemą "Reiki Usui Shiki Ryoho", Tibetans Reiki meistrė ir mokytoja pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą, Karūna Reiki meistrė ir mokytoja.

John Doe

Arūnas Katauskas

Vedų kultūros centro vadovas, festivalio "Jogos dienos" ir daugybės kitų įkvepiančių, auginančių renginių organizatorius, lektorius, bhakti jogas. Tai jis į Lietuvą atvežė Radhanath Svamį, Bittu Malicką ir kitus.

John Doe

Darius Ražauskas

Žinomas lektorius ir asmeninio efektyvumo treneris Lietuvoje. Jo paskaitose ir seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo šimtams žmonių rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams. Darius pasižymi šiltu ir įkvepiančiu pokyčiams bendravimu, kuris daugeliui ir tampa naujo kelio pradžia.

John Doe

Aleksandras Žarskus

Žymus rašytojas, lektorius. Dirba Kauno tautinės kultūros centre. Skaito paskaitas tautine, kultūrine, religine, psichologine bei dorovine tematika.

John Doe

Vytautas Tumėnas

Humanitarinių mokslų daktaras, Lietuvos istorijos instituto Etnologijos skyriaus mokslo darbuotojas. Domisi vediškaisiais Lietuvos etnologijos pamatais, baltiškosios ir Rytų kultūrų sąsajomis.

John Doe

Lina Micienė

Lila Pavani devi dasi

Bhakti jogė, hatha jogos mokytoja (tempimo, atsipalaidavimo, apšilimo, kvėpavimo pratimai), garso terapeutė, vedanti atpalaiduojančią garso meditaciją su skambančiais Tibeto dubenėliais, gongu ir kt. senoviniais muzikos instrumentais. Atlieka ir individualius masažus su Tibeto dubenėliais.

John Doe

Simas Grabauskas

Sankirtan das

Žurnalistas, lektorius, bhakti jogas, projekto Balarama.lt pradininkas, Vedų akademijos vadovas. Savo paskaitomis, nuoširdumu, charizma ir šiltu dėmesiu įkvepia daugybę žmonių gyvenimo transformacijoms.

John Doe

Vaikunthanatha prabhu

Vedų šventraščių žinovas, dvasininkas žinys, rodos, turintis atsakymus į visus klausimus. Paskaitose dera gilus Vedų tiesų išmanymas ir nuoširdus noras rasti raktą į žmonių širdis bei jiems padėti.

John Doe

Ananda Vardhana prabhu

Keliaujantis vienuolis, buvęs specialiųjų pajėgų kovotojas, subūręs jaunųjų vienuolių "kariuomenę" ir visus norinčius mokantis dvasinio kario paslapčių.

John Doe

Vibhu Čaitanya prabhu

Muzikantas, ekologiškos dvasinės bendruomenės narys, bhakti jogas, charizmatiška siela.

Programa ruošiama ir netrukus bus paskelbta čia

Programa ruošiama ir pildoma


Atsiliepimai

Atsiliepimai iš 2015 metų renginio

Mano gyvenime buvo du patys nuostabiausi įvykiai - tai "Goloka Naujieji metai kiTaip" ir "Goloka Joninės"!!!
Liepa
Atvykdamas į šį renginį nieko nesitikėjau, bet tai, ką čia radau, mane sužavėjo! Aš nemaniau, kad Lietuvoje yra tiek daug šviesių žmonių. Tokia nepaprasta atmosfera pati iš savęs keičia sielą. :)
Donatas
Esame be galo dėkingi organizatoriams, tokių šviesių renginių reikia daugiau. Ne tik nuostabiai praleidome laiką, bet ir gavome tiek daug vertingų žinių ir įkvėpimo tobulėti!
Aistė ir Adomas

RėmėjaiInformacija


Kaip rasti?

Festivalis vyks Kražių seniūnijoje, Kiaunariškių kaime

Atidaryti žemėlapį

  Jei rasti nepavyksta- skambinkite

 • +108

Ką turėti?
 • Palapinę ir visas nakvynės gamtoje priemones
 • Indus laužo košei
 • Akmenuką, telpantį delne (reikalingas ugnies ritualui)
 • Išeiginę šypseną
 • Maitinimas
 • Festivalyje bus maitinimas šiltu, nebrangiu ir skaniu vegetarišku maistu

 • Dalyvavimas festivalyje už paaukojimus

  Visi paaukoję kilniam tikslui gaus šventinių dovanų:

 • Paaukoję nuo 20 EUR iki 30 EUR dovanų gausite vedinę knygutę ir Dariaus Ražausko paskaitų kompaktą (kompaktų yra tik 200).
 • Paaukoję nuo 30 EUR dovanų gausite vertingą vedinę knygą ir Dariaus Ražausko paskaitų kompaktą (kompaktų yra tik 200).
 • Visas festivalio pelnas bus skirtas vediniams moterų senatvės namams Kaune įrengti. Geram tikslui nepagailėkite - taip mes drauge nuveiksime ilgalaikius ir gražius darbus! (Tam, kad padengti festivalio išlaidas ir surinkti lėšų kilniam tikslui, rekomenduojame aukoti nuo 20 Eur, bet auka yra savanoriška, tad jos dydi nuspręskite patys)